New Genuine Lenovo ADL40WLC 36200574 ADL40WLD 36200575 Slim Travel 40W AC Charger Adapter
by Lenovo
SKU ADL40WCC
In stock
Original price
Plugs directly into AC outlet.
Input: 100-240V ~ 50-60Hz
Output: 20V – 2A 40W