New Genuine Lenovo 36200616 ADL40WCA 36200579 ADL40WCB Slim Travel AC Charger Adapter 40W
by Lenovo
SKU ADL40WCC
In stock
Original price
Plugs directly into AC outlet.
Input: 100-240V ~ 50-60Hz
Output: 20V – 2A 40W