New Genuine Lenovo 36200585 ADL40WCH 36200618 Slim Travel, 40W AC Charger Adapter
by Lenovo
SKU ADL40WCC
In stock
Original price
Plugs directly into AC outlet.
Input: 100-240V ~ 50-60Hz
Output: 20V – 2A 40W