New Genuine Lenovo Chromebook N21 AC Adapter Charger 45W ADLX45DLC3A
by Lenovo
SKU ADLX45DLC3A
In stock
Original price
Includes power cord.
Input: 100-240V ~ 50-60Hz
Output: 20V – 2.25A 45W
Connector Tip: 3.0 * 1.0mm